19
Haziran
2017

Yazar
@Miltur

Yorum
Yorum

Türk Hava Yolları ile Direkt Phuket Uçuşları Başlıyor!

17 Temmuz 2017 Pazartesi gününden itibaden haftada 4 gün (Pazartesi, Perşembe, Cumartesi ve Pazar) olarak uçuşlar gerçekleşecek. Tüm uçuşlar İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan 14:30 hareket ile  gerçekleşecektir. Türk Hava Yolları’nın direkt uçuşunun açıklanmasının en iyi taraflarından biri Türkiye’nin diğer şehirlerinden bağlantı yapılabilecek olmasıdır. Örneğin Adana’dan seyahat edecek misafirler valizlerini Adana’da verecek ve Phuket’te teslim alabileceklerdir.

Dönüş uçuşları ise Phuket’ten 05:30’da uçuşa geçecek ve İstanbul Atatürk Havalimanı’na 12:00’de iniş yapacaktır.

Türk Hava Yolları’nın tüm bu uçuşları özellikle varış ve hareket saatleri ile sevindirdi.

Tropikal meyveleri, inanılmaz doğası, meşhur James Bond adası, Leonardo Di Caprio’nun başrolünü oynadığı ‘Beach’ filminin çekildiği Phi Phi Adası, eğlenceli  gece hayatı (Patong bölgesi) ve her zaman gülümseyen insanları ile Tayland’ın Phuket’ini mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz. Üstelik bu sebeple sizler için hazırladığımız Türk Hava Yolları ile Phuket programlarına da davet ediyoruz.

Hareket Tarihleri: 22 Temmuz - 29 Temmuz - 12 Ağustos - 19 Ağustos - 26 Ağustos 2017
Programı görmek için lütfen tıklayınız.

Eğer ‘Tayland’a kadar gitmişken Bangkok’u da görmeliyim derseniz, yine Türk Hava Yolları’nın direkt uçuşlarının yer aldığı programlarımızı da inceleyebilirsiniz!

Hareket Tarihleri: 24 Temmuz - 31 Temmuz 2017 - 14 Ağustos - 21 Ağustos - 28 Ağustos 2017
Programı görmek için lütfen tıklayınız.