15
Haziran
2017

Yazar
@Miltur

Yorum
Yorum

Seyyah Olmak

Seyahat etmek ne keyiflidir değil mi, özgür, huzurlu, yeni kültürler keşfetmenin tadıyla ruhu doyuran, çakraları açan, enerji depolatan en güzel deneyim, seyyah diye tabir edilen çok gezenler iyi bilir, zenginlik biriktirdiğin anılardır, deneyimler özgürleştirir, gezenler genç ve sağlıklı kalır. Ömür boyu hatırlanacak, her anı keyifle geçen iyi bir seyahatin planlaması en önemli adımdır. İçinizde biriken seyahat arzusunu, zamanınızı ve bütçenizi keyfinize göre kullanabilmeniz için Miltur ekibi 3 basit adımda kusursuz bir seyahat planı hazırlıyor..

NEREYE GİTMELİ, NASIL GİTMELİ?

“Bu sene nereyi keşfetmek istiyorum” sorusunu beraber sorabiliriz, ilgi ve beklentilerinizi, tarih aralığını, gidilecek yerin ulaşım, konaklama ve hava koşulları uygunluğunu araştırırken var olan grup tur paketleri mi yoksa bireysel tur programları mı size uygun sorularını beraber sorarız, işte bu noktada, size en uygun tatil rotasını belirlemek çok önemli, seyahat planınızı bireysel planlamak gerekirse aşağıdaki detaylara göre hareket etmeliyiz.

Destinasyon: İlk adımda öncelikle nasıl bir seyahat sizi mutlu edecek, kendinize bunu sormanızı isteriz, aradığınız deniz, kum, güneş üçlüsünü özlediğiniz bir deniz tatili mi, yoksa gözlerden uzak, doğa ile başbaşa kalabileceğiniz bir yer mi ? Belki de o çok görmek istediğiniz uzak kıtaları, tropikal adaları, farklı kültürleri gidip görmenin vakti gelmiştir... Bu seyahatte tek başınıza mı olacaksınız yoksa size eşlik edecek birileri olacak mı? Bize verdiğiniz yanıtlara göre destinasyon ve program akışı netlik kazanmaya başlıyor.

Zaman: Mutlu bir seyahat için doğru zamanda doğru yerde olmak önemli, bize bırakın, sizi yönlendirelim, doğru bir seyahat planlaması, minimum 1 - 2 gün konaklamalı seyahatlerde bile hayat boyu unutamayacağınız bir seyahat deneyimi yaşatır..

Bütçe: Seyahatiniz ayırdığınız bütçeye uygun olmalıdır. Tur veya kişiye özel planlanan uçak, otel ve diğer hizmetleri bütçenize uygun olarak titizlikle seçmek için Miltur olarak memnuniyetle yardıma hazırız.