1
Haziran
2018

Yazar
@Miltur

Yorum
Yorum

Phuket Alışveriş

Dünyanın en sevilen tatil bölgelerinden, Tayland'ın en büyük adası Phuket alışveriş imkanlarının yanında, eşsiz doğası, bembeyaz kumları, turkuaz denizi, adaları, tapınakları ve eğlenceli gece hayatıyla herkesin kendinden birşeyler bulabileceği bir tatil merkezidir. Fil safari, dalış, kano, su sporları ve masaj gibi bir çok aktiviteyle asla sıkılmayacağınız bir tatil rotası Phuket alışverişi seven seyahat severler içinde uygun bir destinasyondur.
Phuket adasında unutulmaz bir tatil geçirdikten sonra döndüğünüzde size o güzel günleri hatırlatacak hediyelik eşya almak ya da sevdikleriniz için alışveriş yapmak isterseniz, Phuket Adası’ndaki alışveriş merkezlerinde, mağazalarda ve pazarlarda istediklerinizi rahatça bulabilirsiniz. Phuket adasından ne alınır derseniz; dükkan ve mağazalardan yerel el sanatı, mücevher, deri, antika ve geleneksel Tav ipeği gibi Phuket adasının meşhur hediyeliklerinden alabilirsiniz. Sabahın erken saatlerinden akşama kadar açık olan pazarlardan Tayland kültürüne ait ürünler bulabilir. Uygun fiyata satın alabilirsiniz. 
 
Phuket adasında çok sayıda lüks alışveriş merkezi bulabilirsiniz. Alışveriş merkezlerin bir çoğu şehrin en hareketli yeri olan Patong Beach’te ve Patong Beach’in civarında bulunuyor.  Central Festival ve Patong’daki Jungceylon adanın en büyük alışveriş merkezleridir.
Phuket giyim eşyalarını ara sokaklarda ve plajlarda uygun fiyata bulabilirsiniz. 
Bu yazımızda; Phuket adasından ne alınır, Phuket hediyelik eşya, Phuket adasının neyi meşhur sorularınızı kısaca yanıtlamaya çalıştık.