15
Ekim
2018

Yazar
@Miltur

Yorum
Yorum

2019 Yılbaşı Yurtdışı Turları

2019 Yılbaşı Yurtdışı turları için güzel bir zamanlama gibi duruyor. 31 Aralık'ın pazartesiye denk gelmesi ve 1 Ocak'ın salı günü tatil olmasıyla haftasonunu birleştirdiğinizde 4 günlük güzel bir tatil bizleri bekliyor demektir.

2019 yılbaşı yurtdışı turlarında yakın yerler ön plana çıkacak gibi görünüyor. Önerimiz 4 günlük bir turla Avrupa'nın en güzel noktalarını gezebilir ve yeni yıla yeni bir şehirde girebilirsiniz. 2019 yılında popüler olacak tatil destinasyonlarına sevgilinizle, eşinizle, çocuklarınızla yada arkadaşlarınızla katılarak yeni yıla güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.
Yeni Yılın ilk gününü tarih kokan sokakları ile Avrupa'da geçirmek isterseniz. Orta Çağ'ın büyüleyici şehri Prag'ı tercih edebilirsiniz. Daha romantik bir tatil isterseniz Eyfel kulesinin dibinde düşen kar tanelerini ve havai fişekleri izleyerek yeni yıla girmek eşsiz bir keyif olacaktır. Romantizm demişken İtalya'dan bahsetmeden olmaz. Roma'da aşk çeşmesinde dilek dileyerek yeni yıla girmek yada Venedik'te romantik bir gondol gezisi sonrası yeni yılı karşılamak eşsiz bir deneyim olabilir. 
Tüm yıl çok çalıştım, çok yoruldum, yeni yıla girerken dinlenmeye ihtiyacım var diyorsanız size önerimiz tatilinizi birkaç gün uzatmanız olacak... Çünkü sizleri Uzakdoğunun mistik ortamına ve eşsiz kumsallarına davet ediyoruz... 2019 yılbaşı Uzakdoğu turları için fazladan kullanılacak izinle 5-6 günlük bir tatil size çok iyi gelecektir...
Yeni Yıl'da Maldivler'in turkuaz sularında denize girip bembeyaz kumsallarında güneşlenmek isterseniz. Yılbaşı Maldivler için çok uygun bir mevsimdir.  2019 yılbaşı Maldivler Turları için size en uygun oteli seçmek ve uçak biletlerini almak ve otel transferlerini ayarlamak gibi ince detayları mutlaka uzman bir ekiple görüşmelisiniz...
2019 Yılbaşı Avrupa Turları en uygun fiyatlarıyla sayfalarımızda inceleyebilirsiniz. 0212 232 87 24 telefonlu numaradan iletişime geçebilirsiniz.